Допомога сьогодні

Допомагаємо кожного дня.
Живі історії. Реальні люди

Необхідне для ВПО

Продовжуючи свою місію добра, БФ Зимородок не залишив без уваги сім’ї з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах. Завдяки щедрості та підтримці фонду, родини отримали допомогу у вигляді продуктів харчування, засобів гігієни та необхідного одягу. Ці ресурси стали справжнім полегшенням у важкі моменти, допомагаючи забезпечити базові потреби сімей. Така допомога не лише знімає фінансовий тиск, але й надає відчуття підтримки та милосердя від нашої спільноти. Цей акт великодушності став світлом надії та доказом того, що життєві труднощі можуть бути подолані разом, завдяки взаємній допомозі та доброті сердець.

Допомога підопічним з Вороновицького психоневрологічного будинку

Турбуємось про кожного.
Днями, волонтери БФ Зимородок надали підтримку мешканцям Вороновицького психоневрологічного будинку. Продукти харчування, іграшки та інше для радісних моментів вихованців. Завдяки підтримці наших партнерів ми змогли подарувати усмішки та радість всім мешканцям. Дякуємо кожному, хто долучився до цієї доброї справи.

Необхідне для підопічних

  Допомога для наших найвразливіших. Дякуємо кожному і Території мінімальних цін, за те що піклуєтесь і допомагаєте. Хай береже Вас Всевишній. Разом допомагаємо. Разом перемагаємо

Допомога переселенцям

Допомога від БФ Зимородок. Щодня ми стаємо невід’ємною частиною тепла та підтримки родин, людей, дітей, які оточують нашу спільноту. Ми допомагаємо створити атмосферу доброти та розуміння, де кожна дитина, людина має можливість відчути турботу та любов.
Ми вдячні кожному, хто допомагає разом з нами, за вашу велику людяність та чуйність. Наша спільна доброта змінює життя та робить світ кращим для нас усіх. Хай добрі справи об’єднують нас в спільній меті — створити кращий світ для кожної дитини та їхніх родин

Турбота про людей пенсійного віку

 Наша мета — підтримати та полегшити життя тих, хто потребує допомоги. Нещодавно, волонтерами нашого Фонду надано підтримку людям літнього віку. Дякуємо всім причетним за допомогу в реалізації цієї ініціативи. Разом ми можемо зробити більше!

Гарні речі для малечі зі спец шкіл на Вінничині

 Нещодавно зробили подарунок одній із спецшкіл, що на Вінничині. БФ Зимородок опікується дітками щодня. Адже, яке сьогодення ми подаруємо нашим дітям – таке матимемо і майбутнє. В дні різдвяно-новорічних свят робимо добрі справи разом з нашими партнерами: Територія мінімальних цін та Soul catering, бо разом ми можемо набагато більше. Дякуємо кожному, хто робить добрі справи! БФ Зимородок: з нами щедро!

Допомога людям похилого віку

та ВПО

Адресна допомога

багатодітним сім'ям

Організація екскурсій

Адаптація для дітей ВПО

Допомога закладам

спеціалізованого напряму

Допомога закладам

освіти

Організація заходів

для дітей соціальних категорій

Необхідні речі для нашої малечі.

 Днями БФ Зимородок проводив акцію підтримки родин з дітками. Цього дня можна було прийти до офісу та обрати необхідне для своїх малюків. Одяг, іграшки, засоби гігієни та інші необхідні речі.  Цей день став свідком великого серця та взаємопідтримки. Кожна посмішка на обличчі дитини та слова подяки від батьків надають нам сил та натхнення продовжувати нашу місію. Спільно ми можемо творити позитивні зміни та робити наш світ кращим місцем для всіх.

Дякуємо кожному, хто взяв участь у цій акції та вніс свою лепту у створення доброти та підтримки в нашій спільноті.

Адресна допомога

Приємно дарувати подарунки, особливо в різдвяно-новорічний час. Маленькі приємності для чудової родини від БФ Зимородок. Бажаємо всім, цьогоріч, здійснення мрій, реалізації задумів і перемоги! Дякуємо нашим ЗСУ за можливість працювати для кожного жителя країни. Дякуємо кожному, хто співпрацює разом з нами для блага інших. Разом ми – сильніші! З Новим переможним роком!

Необхідне для підопічних

Акція допомоги від БФ Зимородок пройшла успішно. Необхідні речі для малюків змогли отримати всі охочі. Продукти харчування, косметика, іграшки та багато іншого, необхідного дітям, отримали матусі. Дякуємо за можливість робити добрі справи. Низький уклін захисникам за кожен новий ранок. Подяка кожному, хто долучається до підтримки ініціатив нашої організації. Разом ми непереможні!

Спільні ініціативи

Днями наша спільнота об’єднала зусилля та провела надзвичайно важливу акцію підтримки родин з дітьми. Цей день став свідком великого серця та взаємодопомоги.
Ми змогли надати родинам з дітьми необхідну допомогу та тепло. Під час акції можна було отримати дитячі іграшки, одяг та засоби для особистої гігієни. БФ зимородок щодня дарує радість та полегшення тим, хто переживає труднощі. Об”єднуючись в добрих справах, ми стаємо сильнішими, впевненішими і на крок ближчими до перемоги!

БФ Зимородок з небайдужими людьми

БФ Зимородок з небайдужими людьми змогли допомогти багатьом сім’ям, які переживають труднощі, забезпечивши їх дитячими речами та необхідними засобами для догляду за малятами.
Ця допомога означає більше, ніж ви можете собі уявити. Для багатьох сімей це не просто речі — це знак підтримки та віри в краще майбутнє. Діти отримали нові іграшки, одяг і засоби для гігієни, а їхні батьки відчули, що їхні потреби важливі для нас. БФ Зимородок – любов з першого погляду.

Допомога для малючків

 Нещодавня акція від БФ Зимородок показала важливість нашої роботи. Адже ми працюємо для Вас, наші рідні. Щодня допомагаємо людям знайти серед рутин приємні миті. Щастя нам, українці, мирного неба та весняного настрою! БФ Зимородок: з любов’ю до кожного!

© Всі права захищені