Помощь подопечным

Помогаем каждый день. Спасибо благотворителям за доверие.

Благотворительный фонд Зимородок. Живые истории. Реальная помощь

Помощь Пансионату Для Пожилых людей

Котел для приготовления пищи на 250 литров получил от благотворителей винницкий пансионат для пожилых людей и лиц с инвалидностью. Оборудование приобрел Благотворительный Фонд “Зимородок”. Стоит оно 90 тысяч гривен, говорит и. обязанности директора пансионата Екатерина Якимчук. Вкусные блюда! Пусть вкушает.

Экскурсия в зоопарк

Вчера, благодаря БФ Зимородок, состоялось крутое мероприятие для детей. На территории Подольского зоопарка дети получили море позитива и ярких впечатлений. Ведь их пришли огромные сказочные герои, а потом, не оставили равнодушными никого, вкусные угощения пиццей от “Экспресс пицца”. Праздник был полон безумных эмоций и прекрасного настроения. Дети щедро дарили свой искренний смех и яркий драйв. Этот праздник детства детишки не забудут никогда. Спасибо за помощь всем, кто был вместе с нами. Мы сделали очень важное дело.
Детство – это лучшее время!

Помощь КЗ "Замглайский психоневрологический интернат"

БФ Зимородок в Черниговской области. Поздравили с новогодне-рождественскими праздниками воспитанников КЗ “Замглайский психоневрологический интернат”. Приятно видеть счастливые глаза персонала и питомцев. Радуемся, что можем помогать. Спасибо всем, благодаря кому организована эта встреча. Искреннее спасибо нашим защитникам. Дарим каждый день тепло своих сердец каждому, кто в этом нуждается. БФ Зимородок: шаг за шагом к победе! Листая лента. Отчитываемся каждый день.

Допомога в Староприлуках

🌞Допомога нашим маленьким сонечкам з Староприлук. Дуже хочеться у такий важкий час порадувати їх чимось особливим🥳. Тому в новорічні святкові дні ми втілили їхні мрії в реальність. БФ Зимородок подарував позитивні емоції діткам з дитячого будинку.🫶 І, звісно, ми змогли це зробити за підтримки нашого постійного партнера з добрих справ, Територія мінімальних цін .Дякуємо всім за підтримку, допомогу та можливість працювати для майбутньої перемоги. Хай кожна дитина буде щаслива!
☝Гортай стрічку. Звітуємо щодня.

Допомога необхідними Прилуки

Наші янголята з дитячого будинку у м. Прилуки отримали чимало всього цікавенького. Днями, БФ Зимородок відвідав дитячий будинок у Прилуках Прилуцький обласний будинок дитини “Надія”.🫶 Крається серце від того, що доводиться переживати нашим діткам.🥺 Війна принесла чимало горя та випробувань. Але від цього ми стаємо лише сильнішими. 👍Ми не стомлюємось шукати шляхи допомоги потребуючим, як би важко це не було. Дякуємо LaruhelpsUkraine e.V. Дякуємо @АлександерПодлубный, дякуємо кожному за довіру, за підтримку, за допомогу. 💛💙Ми – єдині, а значить непереможні!💛💙 Миру усім і перемоги! 💛💙БФ Зимородок поруч назавжди!💛💙
💛💙
Допомагаємо щодня. Допомогай разом з нами.💙💛

Допомога багатодітним родинам

 Особливої уваги потребують родини соціальних категорій, багатодітні родини. До їх щоденних турбот ще вдерлася війна. Тому іноді бажані речі відкладаються на пізніше. Але БФ Зимородок робить все для того, щоб дітки і їх родини були щасливі. Тож, сьогодні, ще одна родина отримала необхідну річ у свій дім. Бажаємо хай вона прослужить довго. Дякуємо кожному, хто разом з нами допомагає іншим. Добро – завжди повертається добром! Тож приєднуйтесь! Разом зробимо краще, більше і веселіше.

Допомога необхідними медикаментами

  БФ Зимородок допомагає кожному. Нещодавно отримали звернення допомогти ліками. І вже сьогодні чоловік проходить лікування. Необхідні препарати закуплено та передано хворому. Щиро бажаємо швидкого одужання. Хай кожен наступний день приносить лише радісні новини. Миру всім та позитиву!

Заради здоров'я

    Сьогодні великий відсоток людей має проблему з підвищенням глюкози в крові. Цьому передують і стресові ситуації, і нераціональне харчування, і екологія та багато інших чинників. БФ Зимородок знайшов можливість подарувати, хто має в цьому потребу прилад – глюкометр. Тепер контроль глюкози – не проблема. Бажаємо всім здоров’я. Дякуємо всім, завдяки кому ми можемо допомагати!

Разом з Macdonald's

Низький уклін сьогодні тим, хто дбає безкорисливо про інших. Таких людей знайдеться не багато, але вони є. Це Люди з великої літери: благодійники та меценати з корпорації Macdonald’s. Саме завдяки нашій співпраці, сотні жителів Київщини сьогодні отримали продуктові набори. Хай Всевишній подарує Вам довгі та благі літа. Мирного неба та швидкої перемоги!

Допомога необхідним

  Добрі справи для БФ Зимородок це як щоденний ковток свіжого повітря. Ми щиро дякуємо всім тим, хто до нас звертається, всім тим, хто з нами допомагає, всім і кожному, хто робить добро ближньому. Всі МИ нездоланні, непереможні і вільні. МИ ВСІ – частинка України, яка несе світло в кожну оселю, в кожне серденько. Сьогоднішній день – не виняток. Допомога для чудової родини. Хай все у кожного буде добре! БФ Зиморок: поруч назавжди!

Допомога Олізарівці

Кожного дня хтось потребує допомоги, а хтось може її надавати. Нещодавно мали можливість порадувати олізарівців продуктовими наборами. Ще зовсім недавно їм довелось пережити окупацію. Але, дякувати Богу та ЗСУ, сьогодні вони можуть жити своїм мирним життям. Ще трішки, і кожен українець житиме під вільним, мирним, українським небом. Наші захисники роблять неможливе там, а ми допомагаємо їм тут. Дякуємо тим, хто тримає оборону, молимось за вас та ваше щасливе повернення додому.

© Всі права захищені