Допомога медичним закладам

Допомагаємо кожного дня. Дякуємо благодійникам за довіру.

Благодійний Фонд Зимородок. Живі історії. Реальні люди

Закупівля апарату УЗД

   Благодійний фонд Зимородок завжди на сторожі здоров’я і в цей важкий час фонд активно допомагає медичним закладам купівлею різних медичних апаратів, а саме апаратів УЗД.

Безкоштовний мамограф для Ладижина

   Благодійний фонд Зимородок започатковує акцію “Профілактика краще лікуванню” у місті Ладижин на Вінниччині. Там протягом двох днів безкоштовно працював пересувний мамограф для всіх охочих. За цей час більше 160 жінок пройшли обстеження молочних залоз. БФ ЗИМОРОДОК допомогає.

УЗД в м.Вінниця

Нещодавно Благодійний Фонд Зимородок допоміг лікарні, а саме відділенні невідкладної допомоги в місті Вінниця, яка потребувала апарат УЗД. Щиро вдячні нашим благодійникам за таку нагальну допомогу! Разом ми сильніші!

Носовка. Допомога фонда Зимородок амбулаторії

  Носівка. Невеличке селище на Чернігівщині з чудовими краєвидами. Саме сюди нещодавно завітав БФ Зимородок. Є тут невеличка амбулаторія, але недостатньо облаштована меблями. Сьогодні лікарі отримали новенькі меблі у свої кабінети. Дорогі наші земні янголи-охоронці, хай вам легко та комфортно працюється. Здоров’я вашим родинам та довголіття!

Допомога Ніженській міський лікарні

   В умовах пандемії НІЖИНСЬКА міська лікарня, як і кожен медичний заклад в державі, потребує засобів захисту, дезінфекторів та медичного обладнання, яке рятуватиме людей від вірусу. Благодій фонд «Зимородок» – організація, якій більше 3 років. Але за цей невеликий період, її представники допомогли сотням людей, які зіткнулися зі скрутою, або важкою недугою.

Допомога в м.Ічня

 Ічня – невеличке містечко в Чернігівській області, якому довелося пережити окупацію . Днями БФ “Зимородок” вдалося надати гуманітарну підтримку жителям Ічні. Щиро дякуємо всім причетним до організації та доставки допомоги .Завдяки Вам вдалося забезпечити багато родин найнеобхіднішими засобами.

Допомога кисневим концентратором

Оскільки медицина сьогодні не на високому рівні забезпечення, то це вкрай важливе придбання необхідного обладнання для боротьби з короновірусом. Благодійний фонд Зимородок допомагає та закуповує обладнання для лікарень різних міст і селищ. Благодійний фонд Зимородок завжди поруч

Дитяча обласна лікарня

   Допомога вже досягла мети! Наші невтомні волонтери привезли допомогу Дитячій обласній лікарні. Дякуємо всім хто довіряє та долучається до допомоги. Разом ми сила!

Допомога Журавській лікарні

   Нещодавно, БФ Зимородок надав допомогу лікарні в населеному пункті Журавка. Досить часто лікарням не вистачає меблів. Для збереження медпрепаратів, номенклатури тощо. Медпрацівники Журавської лікарні сьогодні отримали меблі, які допоможуть у роботі медперсоналу. Допомога медзакладам – це вклад у наше з вами здоров’я, у здоров’я країни. Бажаємо всім залишатись здоровими та добрими!

Носівська міська лікарня

Антисептичний засіб отримала Носівська міська лікарня. Дякуємо вам за відгук. Користуйтеся з задоволенням. Бережіть своє здоров’я та здоров’я оточуючих.
Дякуємо нашим спонсорам ТОВ “ВЕНКОР ТРЕЙДІНГ” за надану можливість допомагати лікарням антисептичним засобом AllSteril
БФ Зимородок! Захист щодня!

Допомога центру матері і дитини в м.Вінниця

    Дякуючи нашим друзям-благодійникам з Німеччини ми змогли надати допомогу будинку матері й дитини у Вінниці. Забезпечили всім необхідним наших маленьких крихіток. Бажаємо кожному, щоб швидше засяяло яскраве мирне сонечко, щоб на кожному подвір’ї ми чули дзвінкий дитячий сміх.
Дякуємо всім хто допомагає, підтримує та не лишає наодинці з проблемами. Миру всім та Божого благословення!

Акція

   З 30 листопада до 7 грудня  БФ «Зимородок» спільно з лабораторією «ІНВІТРО» проводить акцію “ЕКГ за 1 гривню”.
Часто ми відкладаємо візит до лікаря через брак часу або коштів. Ми даємо Вас унікальну можливість обстежити найважливіший орган — серце — за мінімальну вартість, поблизу Вашого дому. Приходьте!
Приводьте своїх друзів та родичів!
БФ «Зимородок» дбає про Ваше здоров’я разом з «ІНВІТРО»!

Допомога антисептиками лікарням вінничини

   БФ Зимородок забезпечив лікарні Вінничини антисептичним засобом AllSteril. Екологічний, безпечний розчин нового покоління, знищує майже всі види бактерій та вірусів. Захищає людей, зберігаючи природу.
   Дякуємо нашим спонсорам ТОВ “ВЕНКОР ТРЕЙДІНГ” за надану можливість організувати допомогу медичним установам, у вигляді антисептичних засобів.
БФ Зимородок! Надійний захист щодня 

Вінницька міська лікарня №3

   Щодня, кожен із нас читає прохання про допомогу. БФ Зимородок не стоїть осторонь проблем українців. Кожного дня ми знаходимо нові коридори для отримання та надання допомоги нашому населенню. Сьогодні допомогу передали Вінницькій обласній лікарні. Дякуємо нашим друзям з Німеччини за щиру підтримку. Ми вдячні кожному, хто допоміг доставити гуманітарну допомогу від кордону до місця призначення, волонтерам і, звісно, нашим захисникам!
В єдності – наша сила! 
Все буде Україна!

© Всі права захищені