Допомога ЗСУ

Допомагаємо кожного дня.
Живі історії. Реальні люди

Закупка тепловізорів

         Наразі кожен робить все можливе для перемоги над ворогом. БФ Зимородок не виняток. Ми щодня надаємо допомогу всім, хто її потребує. Сьогодні це наші земні ангели-охоронці, наші захисники. Вони наш захист і наша гордість. Бажаємо кожному воїну Божого благословіння. Хай дружини дочекаються свого коханого, діти обіймуть татуся, а мама – поцілує сина. Україна переможе! Слава нашим захисникам!

Необхідне

  Допомога для наших захисників. Найнеобхідніше для Вас, наші янголи. Хай береже Вас Всевишній. Кожен з Вас щодня ризикує своїм життям заради нашої свободи і мирного неба. Дякуємо Вам за це! Здоров’я кожному з Вас, витримки, сили та перемоги! Слава Україні! Слава нашим Героям!

Допомога росте

   Нещодавно допомогли військовим необхідними засобами. Потужні генератори, продукти харчування та інше необхідне приладдя для наближення перемоги. Всі ми знаємо, як нелегко сьогодні нашим воїнам, але наша віра, наше добре слово, наша допомога це той важіль, який підтримує у боях. Тому не скупімося на підтримку, єднаймося для добрих справ заради щасливого майбутнього. Щиро дякуємо тим, хто завжди з нами поруч: наші спонсори, меценати та благодійники. Ви неймовірні! І, звісно, низький уклін нашим захисникам! Миру всім, добра та Божого захисту!

Тепловізори вже на фронті

   Дякуємо нашим захисникам. І не просто дякуємо, а допомагаємо. Цей хлопчина буде нас захищати. Йому потрібен був тепловізор. Сьогодні він його отримав. Хай береже Всевишній кожного захисника України. Ви наш оберіг та надія на мирне майбутнє! Дякуємо за життя кожному герою!

Допомога блокпостам

        👉БФ Зимородок дбає про наших захисників! Сьогодні військові щохвилини стоять на захисті нашої Батьківщини. 🇺🇦І кожен з нас намагається внести свою часточку в перемогу.✅ Підтримуємо наших хлопців харчами та засобами захисту. Бажаємо їм стійкості та незламності! 🦸Хай береже вас Всевишній та дарує свій захист. 🙏
Дякуємо всім причетним до збору допомоги!👍🤗💖

Допомагаємо Перемагаємо

  Наші військові – це “серце” нашої держави. Вони захищають нашу країну, ризикуючи своїм життям, щоб забезпечити нам мир і безпеку. У цій нелегкій місії підтримка від нас, громадян, є надзвичайно важливою.  Кожен із нас завжди стоїть на сторожі, щоб допомогти нашим захисникам у складний час.  А БФ Зимородок стежить за тим, щоб нашим героям ніколи не бракувало підтримки та уваги.
Сьогодні й завжди не забуваймо дякувати нашим військовим та підтримувати роботу нашої організації, бо разом – все можливо! Наші герої заслуговують на найкраще, і ми завжди повинні бути поруч з ними у ці важкі моменти. Слава Україні! Слава нашим Захисникам!

Допомога ЗСУ

         Наразі кожен робить все можливе для перемоги над ворогом. БФ Зимородок не виняток. Ми щодня надаємо допомогу всім, хто її потребує. Сьогодні це наші земні ангели-охоронці, наші захисники. Вони наш захист і наша гордість. Бажаємо кожному воїну Божого благословіння. Хай дружини дочекаються свого коханого, діти обіймуть татуся, а мама – поцілує сина. Україна переможе! Слава нашим захисникам!

Продовжуємо допомагати

         Сьогодні, це наші захисники. Ми неймовірно вдячні їм за те , що вони бережуть наш спокій. В свою чергу, ми робимо все від нас залежне, щоб підтримати їх та хоч трішечки зігріти своїм теплом. Тримайтеся, наші котики! Хай береже вас Всевишній! БФ Зимородок: крокуємо до перемоги разом!

Все для маскування

🎁Допомога нашим військовим.👍 Знову і знову допомагаємо нашим Героям вистояти. 🤗Витримати важкі дні та ночі. БФ Зимородок з перших днів підтримує наших мужніх захисників.💝 Дякуємо за допомогу та підтримку адміністрації, учням та батькам Вапнярської ЗОШ та Осипенку Богдану Миколайовичу і Виннику Андрію Володимировичу, а також Страховій Оксані Олександрівні, Сидорчук Тетяні Олександрівні та Куржос Світлані. Хай Божа Матір укриє своїм омофором небо та захистить всіх нас від ворожих куль!🙏✅
👉БФ Зимородок! Допомога кожного дня!

Допомога військам

           Допомога для наших захисників. 🫶БФ Зимородок щоденно допомагає військовим. 👉Адже у них є багато потреб, які необхідно забезпечити.🚀 Саме цим наша організація і займається: надає найнеобхідніше для потреб військових, щоб їм легко служилось. 👍Дякуємо Вам за захист, за можливість жити і працювати під мирним, хоч і не завжди тихим небом.👉 Швидкої нам усім перемоги!

Все для комфорту

         Наші захисники на Бахмутському напрямку. Щоразу намагаємось передати смаколиків нашим бійцям. Бо безперервні обстріли не дають можливості їм мати хоч якийсь відпочинок. Крім смаколиків хлопці отримали необхідні ліки, продукти харчування та окопні свічки. Дякуємо ВАМ, наші захисники, за можливість жити. Будьте пильними! Бережіть себе! Ми чекаємо всіх Вас живими і здоровими.

© Всі права захищені